Tuluhan Kaplan

Çağatay’la Bir Gün

Üsküdar… İstanbul’un güzide ilçesi, martı simit ve Kız Kulesi üçlemesinin sebebi.
Bugün oyuncu ve fotomodel arkadaşımız Çağatay ile beraber Üsküdar’dayız. Hafta sonu gezimiz çekmeye başladığımız birkaç fotoğraftan sonra fotoğraf gezisine döndü.

 Çağatay kardeşim aldığı oyunculuk eğitiminin ve oynadığı filmlerin deneyimi ile bir anda benim modelim oluverdi.

 

Oyunculuğun yanında yapımcılık da yapan Çağatay kardeşim, “Kader” isimli kısa filmin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlendi. Anlayacağınız kendisi küçüklüğünden beri dizi/film sektörünün içinde.
Oyuncu olmasıyla birlikte Çağatay fotoğrafçılığa da ayrı bir ilgi duyuyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde fotoğraf çeken Çağatay, insanlarla iç içe olmayı seviyor.

 

Çağatay kardeşime sevdiği oyuncuları sorduğumda ise Oktay Kaynarca’nın dizilerinin hiç bir bölümünü kaçırmadığını ifade ediyor. Başka dediğimde de “Kenan İmirzalıoğlu dedin mi akan sular durur” diyor.

 

Güzel bir günün ve hoş bir sohbetin ardından Çağatay kardeşim dizilerden çok sinema piyasasında yer almak istediğini de belirtiyor.

 

 Çağatay kardeşim ile beraber başladığımız bu yolda gerek çekim, gerek kurgu her anlamda bana destek olduğu için kendisine teşekkür ederim.

 

Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek hoşça kalın.

 

 

+90(546)853-8814
[email protected]

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Tuluhan Kaplan

Theme by Anders Norén