Tuluhan Kaplan

FlyCamCekim.Com Web Sitesi Tasarımı

Geçenlerde kaldığım yurdun yakınındaki alışveriş merkezinde dronelar indirime girmiş. Ben de arada bir canım sıkıldıkça uçurur, vakit geçiririm diyerek bir tane aldım. Uçururken beni gören drone meraklısı bir arkadaşım da “Madem sen de drone aldın, neden bu işten para kazanmıyoruz ?” dedi.
Ben de bunun üzerine biraz araştırma yaptım ve bir “havadan çekim sitesi” kurmaya karar verdim. İşte karşınızda “FlycamÇekim” web sitesi ❗

 

Siteyi tasarlarken genel olarak basit, etkili ve minimal bir site kurmayı hedefledim. “Minimal İkon” kullanarak öne çıkan özelliklerimizden bahsederken, ziyaretçilerin yorulmadan bilgi alabilecekleri bir sayfa çıkarmaya çalıştım.

 

Tamamen müşteri odaklı düşünerek tasarladığım sitede, hizmet alan kişilerin hangi ekipmanlarla karşılacaklarını birebir gösterebilmeleri için ayrıca bir de “Özellikler” sayfası hazırladım.

 

Her web sitesinin olmazsa olmazlarından kabul edilen “Hakkımızda” sayfasını da sadeliğe dikkat ederek kendi tarzımızla yazdık. Bu aşamaya geliş serüvenimizi herkesin görebilmesini istedik.

 

Sitenin ana sayfasında kendimize de yer ayırdık. Bizlere ulaşmak her an mümkün 🙂

 

Tabi ki detay vermeyi de unutmadık. Bizleri merak edip tanımak isteyen müşterilerimizi de düşünerek kısaca kendimizden de bahsettik.

Sonuçta ortaya minimal ve sade tasarımıyla bilgiyi boğmadan sunan, içtenliği ile okuyucuların içini ısıtan bir web sitesi ortaya çıktı. İki arkadaşın kısa sohbetinin hayat bulmuş halidir FlycamÇekim.com sitesi. 🙂

 

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. Siz de hosting hizmeti almak, sunucu optimizasyonu yaptırmak ya da web sitenizi tasarlatmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

+90(546)853-8814
[email protected]

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Tuluhan Kaplan

Theme by Anders Norén