Tuluhan Kaplan

“Son Oyun” Kısa Film – Kılınç Medya

“Candar, arkadaşlarıyla beraber uyuşturucu tacirlerinin ülkemizin ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimize bu zehri satmasını önlemek için harekete geçer. Bu uğurda canlarını hiçe sayarak, kendilerini iş adamı diye tanıtan torbacılara karşı savaş açarlar. Candar yanına kardeşi Murat’ı da alarak torbacılara karşı “Son Oyun”u başlatır…”

 

Evet filmin konusu genel konusu bu şekilde 🙂 Yapımcılığını ve Yönetmenliğini dostum Çağatay Kılınç’ın yaptığı kısa filmin Görüntü Yönetmenliğini ise ben yapıyorum.

Filmde Coşkun Kemer, Mustafa Benli, Sefa Karabulut gibi oyuncu ağabeylerimiz ile beraber, Manolya Yıldız gibi pırlanta değerinde bir tiyatrocumuz ve arkadaşlarım Çağatay Kılınç, Bilal Öksüz ve Miraç Topal’ın yanında ben de kısa bir rol aldım.

 

 

Tüm ekibin sıcak ve içten yaklaşımları ile tam bir aile ortamını yaşadığım sette çekimler de son derece eğlenceli geçti.

 

Çekimleri böyle eğlenceli geçen bir kısa film bence her şeye önayak olabilecek bir potansiyele sahip. Zaten hiç unutamayacağım yeni dostlarımın olması bile bana bu potansiyeli kanıtlar nitelikte.

 

Tüm “Son Oyun” ekibine ve projede maddi, manevi ve fikri emeği geçen herkese teşekkür eder, bana bu projede yer veren ve bana destek olan değerli dostum Çağatay Kılınç’a  hürmetlerimi sunarım.

 

İnşallah bu projenin hak ettiği değeri görmesi dileğiyle…

 

 

Siz de kısa film, web dizisi yada tanıtım klipleri çektirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

+90(546)853-8814
[email protected]

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 Tuluhan Kaplan

Theme by Anders Norén